LOT 5106

GUSTAAF VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)

Description EN
Man's bust, 1912.
Bronze, brown patina.
Signed and dated 'jvd meersche/ 1912'.
Foundry stamp Bronze Vindevogel.
On marble stand.

Beschrijving NL
Mansbuste, 1912.
Brons, bruine patina.
Getekend en gedateerd 'jvd meersche/ 1912'.
Gieterijstempel Bronze Vindevogel.
Op marmeren sokkeltje.

Description FR
Buste d'homme, 1912.
Epreuve d'époque en bronze à patine brune.
Signée et datée 'jvd meersche / 1912'.
Cachet de fonderie Bronze Vindevogel.
Socle en marbre.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Man's bust, 1912.
Bronze, brown patina.
On marble stand.

Beschrijving NL
Mansbuste, 1912.
Brons, bruine patina.
Op marmeren sokkeltje.

Description FR
Buste d'homme, 1912.
Socle en marbre.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp