LOT 46
GUSTAV RUDBERG
Oljemålning på duk. Varvet, Landskrona. Signerad Rudberg. 64x82 cm. Färgsprickor, krackeleringar, färgbortfall.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona