LOT 140
GUY BAEKELMANS (né en 1940)
Connection Lost, 1969.
Tempera sur toile.
Signée et datée en bas droite.
Tempera op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
130 x 96,5 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Connection Lost, 1969.
Tempera sur toile.
Tempera op doek.
130 x 96,5 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels