LOT 0094
Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc8), 1970
Guy Baekelmans (né en 1940)
Sans titre (FFc8), 1970
Tempera sur toile.
Signée en bas à gauche
Tempera op doek.
Links onderaan gesigneerd
en gedateerd.
95 x 75 cm
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Oostende.
18 Jun 2020
Belgium, Belgium
Guy Baekelmans (né en 1940)
Sans titre (FFc8), 1970
Tempera sur toile.
Signée en bas à gauche
Tempera op doek.
Links onderaan gesigneerd
en gedateerd.
95 x 75 cm
18 Jun 2020
Belgium, Belgium