GUY VANDENBRANDEN (1926-2014)
Description EN
Untitled, 1974.
Colour screenprint. Signed, dated and numbered in pencil 5/75.
Frame.
Beschrijving NL
Zonder titel, 1974.
Kleurenzeefdruk. Getekend, gedateerd en genummerd in potlood 5/75.
Kader.
Description FR
Sans titre, 1974.
Sérigraphie en couleur. Signée, datée et numérotée au crayon 5/75.
Cadre.
Size: 460 x 490 mm, 560 x 560 mm
Description EN
Untitled, 1974.
Frame.
Beschrijving NL
Zonder titel, 1974.
Kader.
Description FR
Sans titre, 1974.
Cadre.