LOT 59
GUY VANDENBRANDEN (1926-2014)
Composition abstraite, 1998.
Gouache et collage sur papier.
Signée et datée au dos.
Gouache en collage op papier.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
40 x 30 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruges.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Composition abstraite, 1998.
Signée et datée au dos.
Gouache en collage op papier.
40 x 30 cm
Provenance / Herkomst :