GUY VANDENBRANDEN (1926-2014)
Composition, 1958
Gouache et peinture dorée sur papier. Signée et datée en bas à droite.
Gouache en gouden schilderij op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
33,5 x 33,5 cm
Bibliographie/Bibliografie: David Vermeiren, Guy Vandenbranden, Inner Circle, Ed. Callewaert-Vanlangendonck Gallery, 2017, p. 45.
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Antwerpen.
Composition, 1958
33,5 x 33,5 cm