GUY VANDENBRANDEN (1926-2014)
Composition, 1979
Acrylique sur panneau. Signée et datée au dos.
Acrylverf op paneel. Achteraan gesigneerd en gedateerd.
73 x 61 cm
Bibliographie/Bibliografie: David Vermeiren, Guy Vandenbranden, een abstract leven, Ed. Callewaert-Vanlangendonck Gallery, 2014, p. 281.
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Antwerpen.
Composition, 1979
73 x 61 cm