LOT 6384131

Gaetano Sciolari. A pair of wall lamps from the 60s made of glass and metal (2)

Gaetano Sciolari. Et par væglamper fra 60'erne af glas og metal (2)

Gaetano Sciolari. Et par væglamper fra 60'erne af glas og metal. 3 lyskilder i hver lampe. H. 62 cm, B. 50 cm. Fremstår med brugsspor, en lampe mangler spændekrave. (2)

09 May 2024
Denmark, Vejle

09 May 2024
Denmark, Vejle