LOT 4308
Gebaksschep zilver.
Fraai gegoten model gedeeltelijk opengewerkt en met meegegoten florale versieringen. Nederland, 1945/46, keurtekens: leeuw, minerva, K met kroon - gebruikssporen en reparatie. 50 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal