LOT 4321
Geboortebeker zilver.
Uitgevoerd met omgeslagen rand, verzwaarde voetrand met linten versiering. Nederland, Zeist, Gero fabrieken, 1924, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O - gebruikssporen. 79 gram, 835/1000. Afm. H 9 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal