LOT 6026

Gecostumeerde optogt. Geteekend door jonkheer Van Rijckevorsel. Utrecht, J.L. Beyers en Van Boekhoven, 1867. In-oblong.

Description EN
Costumed parade. Signed by jonkheer Van Rijckevorsel. Utrecht, J.L. Beyers and Van Boekhoven, 1867. In-oblong. Illustrated with chromolithos. Publisher's binding with red linen spine and corners.
Enclosed: An extensive lot of decorative graphics with 18th century engraved maps and townscapes and 19th century prints (mainly lithographs and steel engravings) by various artists, diverse in theme, including work by J.-B. Madou, Charlet, after Stroobant, Paul Lauters, Edwin Toovey, Cham with views of Brussels (with a.o. 'Arcs de triomphe dressés sur la Place Royale 1856'), Liege (coloured), portraits (with a.o. 'Léopold I'), caricatural beach scenes ca. 1850, fashion prints, etc.
Together with:
-Persian School XIX, Court scene. Gouache. 310 x 170 mm
-Unreadable, Nude. Watercolour. 430 x 300 mm
Tot.: approx. 125 copies (in folder).

Beschrijving NL
Gecostumeerde optogt. Geteekend door jonkheer Van Rijckevorsel. Utrecht, J.L. Beyers en Van Boekhoven, 1867. In-oblong. Geïll. met chromolitho's. Uitgeversband met roodlinnen rug en hoeken.
Bijgevoegd: Een omvangrijk lot decoratieve grafiek met 18de eeuwse gegraveerde plattegronden en stadsgezichten en 19de-eeuwse prenten (hoofdzakelijk litho's en staalgravuren) van diverse kunstenaars, divers van thematiek, met o.a. werk van J.-B. Madou, Charlet, naar Stroobant, Paul Lauters, Edwin Toovey, Cham met zichten op Brussel (met o.a. 'Arcs de triomphe dressés sur la Place Royale 1856'), Luik (ingekleurd), portretten (met o.a. 'Léopold I'), karikaturale strandscènes ca. 1850, modeprenten, etc.
Samen met:
-Perzische School XIX, Hofscène. Gouache. 310 x 170 mm
-Onleesbaar, Naakt. Aquarel. 430 x 300 mm
Tot.: ong. 125 ex. (in kaft).

Description FR
Gecostumeerde optogt. Geteekend door jonkheer Van Rijckevorsel. Utrecht, J.L. Beyers et Van Boekhoven, 1867. In-oblong. Illustré avec des chromolithos. Reliure de l'éditeur avec dos et coins en lin rouge.
Ci-joint : Un lot important de graphiques décoratifs avec des cartes et des paysages urbains gravés du 18ème siècle et des estampes du 19ème siècle (principalement des lithographies et des gravures sur acier) par divers artistes, de thèmes variés, y compris des œuvres de J.-B. Madou, Charlet, d'après Stroobant, Paul Lauters, Edwin Toovey, Cham avec des vues de Bruxelles (avec a.o. 'Arcs de triomphe dressés sur la Place Royale 1856'), Liège (en couleur), des portraits (avec a.o. 'Léopold I'), des scènes de plage caricaturales vers 1850, des gravures de mode, etc.
Avec :
-Persian School XIX, scène de la cour. Gouache. 310 x 170 mm
-Unreadable, Nude. Aquarelle. 430 x 300 mm
Tot. : ca. 125 exemplaires (en couverture).

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Together with:

Beschrijving NL
Samen met:
Tot.: ong. 125 ex. (in kaft).

Description FR
Avec :

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp