LOT 3
Geëmailleerd Russisch verguld zilveren lepel in gestoffeerde foedraal, 20e eeuw.
Conditie: sporen van gebruik en chipje uit emaillen bekroning steel (zie foto).
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg