LOT 4
Art & Antiques
Geëmailleerde plaquette: de heilige Elisabeth met rozen in haar schort, r.o. gemonogrammeerd WH, 20e eeuw, 14 × 12 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht