LOT 64
Geert de Bruin (2)
Zonder titel (2), beide gesigneerd en gedateerd 'Geert de Bruin '88' (rechtsonder), gemengde techniek op papier (2), elk 71x101 cm (incl. lijst)
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands