LOT 64

Geert de Bruin (2)

Zonder titel (2), beide gesigneerd en gedateerd 'Geert de Bruin '88' (rechtsonder), gemengde techniek op papier (2), elk 71x101 cm (incl. lijst)

22 Aug 2019
Netherlands

22 Aug 2019
Netherlands