LOT 52
Gemerkt onderzijde Jennens & Bettridge London, 19e eeuws papier mache beschilderd dienblad 77,5x60 cm
10 Feb 2020
Netherlands, Arnhem
10 Feb 2020
Netherlands, Arnhem