George Frederik Teyssen (1873-1955), Heidelandschap
George Frederik Teyssen (1873-1955)
Heidelandschap
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op doek, 24x30 cm (met lijst: 31x37 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Heidelandschap
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague