LOT 50
George Hogerwaard (1878-1939)
Een stilleven met amarylissen. Gesigneerd en gedateerd 1937 l.o.
Afmeting: Doek 85 x 64 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Doek 85 x 64 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam