George Minne (1866-1941)
Tête de Christ, 1894
Mine de plomb sur papier.
Signée et datée en bas à gauche.
Cachet d'atelier en bas à droite.
Potlood op papier.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
Stempel van het atelier rechts onderaan. 32,7 x 20,6 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Harold t'Kint de Roodenbeke
Collection privée/Privé collectie, Nederland
Tête de Christ, 1894
Mine de plomb sur papier.
Potlood op papier.
Provenance/Herkomst: