George Pletser (1871-1942)
George Pletser (1871-1942)
'Bloemstilleven met Rododendron', gesigneerd 'Pletser' r.o. Verso: tentoonstellingslabel van het Muse des beaux arts in Brussel.Olieverf op doek, 76,5 x 58,5 cmGeorge Pletser (1871-1942)
Afmetingen: Olieverf op doek, 76,5 x 58,5 cm
Kunstenaar: George Pletser (1871-1942)
George Pletser (1871-1942)