LOT 10060
George van der Valk (werkzame periode: 1940-1975), Stilleven met lucifers
George van der Valk (werkzame periode: 1940-1975)
Stilleven met lucifers
gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)
olieverf op doek, 50x40 cm (met lijst: 64x55 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Stilleven met lucifers
25 Mar 2024
Netherlands, Hague