LOT 119
Georges Charpentier (Frans, begin 20ste eeuw)
Georges Charpentier (Frans, eind 19e/begin 20ste eeuw), 'Gezicht op een kade', gesigneerd 'G. Charpentier' r.o. en genummerd 'no. 6' l.o.
Afmeting: Aquatint in kleur, 52 x 37,5 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam