LOT 107
Georges HUGNET (1904-1974)The Thistle, 1951Collage.Signed, dated and dedicated lower right.33 x 28 cm
Georges HUGNET (1904-1974)
Le Chardon, 1951
Collage.
Signé, daté et dédicacé en bas à droite.
33 x 28 cm
07 May 2021
Georges HUGNET (1904-1974)
Le Chardon, 1951
Collage.
33 x 28 cm
07 May 2021