Georges Lemeilleur (Frans, 1861-1945), Église Saint-Martin de Fontelaye (Seine-Maritime), Frankrijk
Église Saint-Martin de Fontelaye (Seine-Maritime), Frankrijk
Painter / Artist / School
Georges Lemeilleur (Frans, 1861-1945)
Technique / Size
olieverf op doek, 100x80 cm (met lijst: 126x106 cm)
Signature / Dating
gesigneerd met initialen en gedateerd ‘GL/26’ (linksonder); gesigneerd en geannoteerd ‘L’église de la Fontelaye’ (op een label geplakt op het spieraam)
Extra Text
Conditie: craquelé, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text