Ger Lataster (1920-2012), Abstracte compositie (1989)
Ger Lataster (1920-2012)
Abstracte compositie (1989)
in potlood gesigneerd en genummerd
litho, 39x47 cm (met lijst: 56x76 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Ger Lataster (1920-2012)
Abstracte compositie (1989)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague