Ger Lataster (1920-2012), Abstracte compositie (1989)

Ger Lataster (1920-2012)

Abstracte compositie (1989)

in potlood gesigneerd en genummerd

litho, 39x47 cm (met lijst: 56x76 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Ger Lataster (1920-2012)

Abstracte compositie (1989)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague