Gerard Delfgaauw (1882-1947) , Rotterdamse haven

Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Rotterdamse haven

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 48x68 cm (met lijst: 70x90 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Rotterdamse haven

gesigneerd (rechtsonder)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague