Gerard Delfgaauw (1882-1947) , Rotterdamse haven
Gerard Delfgaauw (1882-1947)
Rotterdamse haven
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op doek, 48x68 cm (met lijst: 70x90 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Gerard Delfgaauw (1882-1947)
Rotterdamse haven
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague