LOT 10099
Gerard Schäperkötter (1914-2006), 'Strandtenten'
Gerard Schäperkötter (1914-2006)
'Strandtenten'
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 84,5x104,5 cm)
Tentoonstellingen: Museum van Bommel van Dam, Venlo
Conditie: lokaal verfverlies en slijtage langs de randen, lichtelijk oppervlakte vuil.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
'Strandtenten'
gesigneerd (rechtsonder)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague