Gerard Wiegman (1875-1964)
Gerard Wiegman (1875-1964)
“Bedrijvigheid in de haven”, gesigneerd r.o. (Gaatje in het doek, linker bovenhoek)
Olieverf op doek, 42 x 61 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Gerard Wiegman (1875-1964)
Olieverf op doek, 42 x 61 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam