LOT 83
Gerardus Hendriks (1804-1859), Gezicht op het Spaarne bij zonsondergang
Painter / Artist / School
Gerardus Hendriks (1804-1859)
Technique / Size
olieverf op paneel, 33x43 cm (met lijst: 57x67 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'G. Hendriks' (linksonder)
Extra Text
Conditie: baarst in het paneel, stukjes verfverlies, vernis enig vergeeld
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Gerardus Hendriks (1804-1859)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague