LOT 6604
gemengde techniek op papier, 24 x 33,5, Bij het Bonte Paard te Laren, gesigneerd en gedateerd r.o. 2009, G. Volger
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum