Gerritse (20ste eeuw) en Gerrit Willem van Yperen (1882-1955), Havengezicht

Gerritse (20ste eeuw) en Gerrit Willem van Yperen (1882-1955)

Havengezicht

beide gesigneerd

1x olieverf op doek en 1x olieverf op doek geplakt op board, diverse afm van circa 32x40 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Havengezicht

beide gesigneerd

29 Apr 2024
Netherlands, Hague