Gerritse (20ste eeuw) en Gerrit Willem van Yperen (1882-1955), Havengezicht
Gerritse (20ste eeuw) en Gerrit Willem van Yperen (1882-1955)
Havengezicht
beide gesigneerd
1x olieverf op doek en 1x olieverf op doek geplakt op board, diverse afm van circa 32x40 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Havengezicht
beide gesigneerd
29 Apr 2024
Netherlands, Hague