LOT 8
Gesigneerd "Madina", Russische school
Stilleven met pompoenen, gesigneerd r.o., geannoteerd in cyrrilisch schrift en gedateerd 2005 verso.
Afmeting: Olieverf op doek, 88 x 68,5 cm.
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam