Gevarieerd lot cellensmeltwerk. China. 20ste eeuw. Bestaande uit een paar gezadelde paarden (h.: 41 cm), een schouwklok
Description EN
Varied lot of 20th-century Chinese cloisonné enamel objects.
Comprising a pair of saddled horses (h.: 41 cm), a mantel clock (h.: 50 cm) and a jug (h.: 59.5 cm).
Beschrijving NL
Gevarieerd lot cellensmeltwerk. China. 20ste eeuw.
Bestaande uit een paar gezadelde paarden (h.: 41 cm), een schouwklok (h.: 50 cm) en hoge schenkkan (h.: 59.5 cm).
Description FR
Lot varié d'objets en métal cloisonné. Chine. 20ème siècle.
Comprenant une paire de chevaux sellés (h.: 41 cm), une pendule (h.: 50 cm) et une aiguière (h.: 59.5 cm).
Description EN
Beschrijving NL
Description FR