Gevarieerd lot ivoor. India en China. 20ste eeuw. Bestaande uit: 1. paar olifanten met bloemenvaas op rug, ijzerhouten
Description EN
A set of various 20th Century ivory objects, India and China comprising:
1. Pair of elephants with flower vase on the back, ironwood stand, 18 x 12 x 6 cm;
2. Seated emperor and empress, polychromed, ironwood stands, h.: 17 cm.
Beschrijving NL
Gevarieerd lot ivoor. India en China. 20ste eeuw. Bestaande uit:
1. paar olifanten met bloemenvaas op rug, ijzerhouten sokkel, 18 x 12 x 6 cm;
2. gezeten keizer en keizerin, gepolychromeerd, ijzerhouten sokkels, h.: 17 cm.
Description FR
Lot varié en ivoire. Inde et Chine. 20ème siècle. Comprenant:
1. paire d'éléphants avec vase à fleurs sur le dos, socle en bois de fer, 18 x 12 x 6 cm;
2. empéreur et impératrice assis, décor polychrome, socles en bois de fer, h.: 17 cm
Description EN
Beschrijving NL
Description FR