LOT 479

Gevarieerd lot snuisterijen in zilver. 19de eeuw. Gefiligraneerd, gegraveerd en gedreven zilver. Bestaande uit zes

Description EN
Varied lot silver trinkets. 19th century.
Filigree, engraved and driven silver.
Consisting of six cardholders, a snuffbox and two purses.

Beschrijving NL
Gevarieerd lot snuisterijen in zilver. 19de eeuw.
Gefiligraneerd, gegraveerd en gedreven zilver.
Bestaande uit zes kaartenhouders, een snuifdoosje en twee geldbeugels.

Description FR
Lot varié de bibelots en argent comprenant neuf étuis de cartes à visite, un sac à main et un porte-monnaie.
En partie travail filigrané, en partie repoussé.

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp