Gevarieerd lot van twee paar vazen. Naar Chinees voorbeeld. 20ste eeuw. Meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Description EN
A varied lot of two pairs of vases. Multi-coloured glazed earthenware. After a Chinese model.
Beschrijving NL
Gevarieerd lot van twee paar vazen. Naar Chinees voorbeeld. 20ste eeuw.
Meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Description FR
Lot varié de deux paires de vases. D'après un exemple chinois. 20ème siècle.
Faïence à décor polychrome.
Size: H.: 34.5 cm; 35 cm
Description EN
Beschrijving NL
Description FR
Faïence à décor polychrome.
Size: H.: 34.5 cm; 35 cm