Gevarieerd lot van vijf schotels. Aardewerk. Frankrijk, eerste helft van de 19de eeuw. Meerkleurig geglazuurd decor van
Description EN
A varied lot of five 19th-century dishes. Multi-coloured glazed earthenware. France.
Multi-coloured glazed decoration of an overgrown terrace, a blooming hill with a bird, a flowering twig and a flower basket. Edge chips.
Beschrijving NL
Gevarieerd lot van vijf schotels. Aardewerk. Frankrijk, eerste helft van de 19de eeuw.
Meerkleurig geglazuurd decor van begroeid terras, begroeid heuveltje met vogel, bloementwijg en bloemenmand. Randschilfers.
Description FR
Lot varié de cinq plats. Faïence. France. Première moitié du 19ème siècle.
Décor polychrome d'une terrasse fleurie, d'un tertre fleuri avec oiseau, d'une tige fleurie et d'un panier à fleurs.
Size: Diam.: 32 cm
Description EN
Beschrijving NL
Description FR
Size: Diam.: 32 cm