LOT 2765
Gevlochten tribaal zilveren Kamarpatti ceintuur met twee zilverdraden.
Voorzien van een verguld detail en traditionele versieringen, met schroef pin sluiting. Maharashtra/Andhra Pradesh, India, begin 20e eeuw. Gebruikerssporen. L: 78 cm. Gewicht: 175,4 gram.
08 Oct 2020
08 Oct 2020