Gezwart perenhouten met deels Boulle marqueterie Napoleon III buffet, zgn. meuble d'appui onder wit marmeren blad en accolade gebogen front, de deur ingelegd met geel koper en rood schildpad, het geheel versierd met vergulde bronzen monturen, h. 107, br. 112, d. 41 cm.
Black wooden partly Boulle Marqueterie Napoleon III cabinet, "meuble d'appuiu, the inlaid door with turtle, white marble top, brass handles