Giandomenico Belotti "Spaghetti" Stolar (10 st)
Stolar: modell "Spaghetti" formgivna av Giandomenico Belotti för Alias, ItalienRamar av lackat stålrör, snörad sits och rygg i PVC (vinyl) plast Några etikettmärkta AliasHöjd: 84 cmSitthöjd: 48 cmBredd: 39 cmKonditionsrapport: Bruks- och åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar------------------------------Giandomenico Belotti "Spaghetti" Chairs (10 pcs)Chairs: model "Spaghetti" designed by Giandomenico Belotti for Alias, ItalyFrames of lacquered steel tube, laced seat and back in PVC (vinyl) plasticSome Labeled AliasHeight: 84 cmSeat height: 48 cmWidth: 39 cmCondition report: Use- and age-based wear, marks and scratches, no other remarks.