LOT 10115
Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947), Paarden op de kade Rotterdam
Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947)
Paarden op de kade Rotterdam
gesigneerd 'G.J. v Overbeek' (linksonder)
olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 59x79 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Paarden op de kade Rotterdam
25 Mar 2024
Netherlands, Hague