LOT 10103

Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947), Sleperswagen op een winterse Rotterdamse kade

Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947)

Sleperswagen op een winterse Rotterdamse kade

gesigneerd 'G. J. van Overbeek' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst: 73x114 cm)

Conditie: licht oppervlakte vuil en slijtage langs de randen, verder in goede staat.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

25 Mar 2024
Netherlands, Hague