LOT 10103
Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947), Sleperswagen op een winterse Rotterdamse kade
Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947)
Sleperswagen op een winterse Rotterdamse kade
gesigneerd 'G. J. van Overbeek' (rechtsonder)
olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst: 73x114 cm)
Conditie: licht oppervlakte vuil en slijtage langs de randen, verder in goede staat.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
25 Mar 2024
Netherlands, Hague