LOT 113
Gilbert Decock (1928-2007)
Tanlay, 1994
Huile sur toile.
Signée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Achteraan
Gesigneerd, gedateerd en getiteld.
100 x 100 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
Tanlay, 1994
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
Achteraan
100 x 100 cm
Provenance/Herkomst:
27 May 2019