LOT 140
Gilbert Swimberghe (1927-2015)
Composition abstraite, 1987
Huile sur toile.
Signée et datée au dos.
Olieverf op doek. Achteraan
Gesigneerd en gedateerd.
150 x 150 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
Composition abstraite, 1987
Huile sur toile.
Signée et datée au dos.
Olieverf op doek. Achteraan
Gesigneerd en gedateerd.
150 x 150 cm
Provenance/Herkomst:
27 May 2019