LOT 148
Gilbert Swimberghe (1927-2015)
Composition abstraiite, 1985
Huile sur toile.
Signée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Achteraan
Gesigneerd en gedateerd.
82 x 82 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
Composition abstraiite, 1985
Huile sur toile.
Signée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Achteraan
Gesigneerd en gedateerd.
82 x 82 cm
Provenance/Herkomst:
27 May 2019