Gilbert & George (1943/1942), The Gilbert + George Swear Box; Diverse catalogi en boeken en A Guide to Singing Sculpture

Gilbert & George (1943/1942)

The Gilbert + George Swear Box; Diverse catalogi en boeken en A Guide to Singing Sculpture

met pen gesigneerd 'Gilbert George' (op de doos)

multiplex doos, 12,5x7,5x7,5 cm

Herkomst: Tate Modern, Londen.

Conditie: goed. De 'Swear Box' van Gilbert en George was beschikbaar tijdens hun Tate Modern-tentoonstelling in 2007. Deze spaarpot van multiplex bevat verschillende woorden uit hun werk The Dirty Words Pictures, 1977 en was slechts korte tijd beschikbaar tijdens hun show.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Gilbert & George (1943/1942)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague