Gilbert & George (1943/1942), The Gilbert + George Swear Box; Diverse catalogi en boeken en A Guide to Singing Sculpture
Gilbert & George (1943/1942)
The Gilbert + George Swear Box; Diverse catalogi en boeken en A Guide to Singing Sculpture
met pen gesigneerd 'Gilbert George' (op de doos)
multiplex doos, 12,5x7,5x7,5 cm
Herkomst: Tate Modern, Londen.
Conditie: goed. De 'Swear Box' van Gilbert en George was beschikbaar tijdens hun Tate Modern-tentoonstelling in 2007. Deze spaarpot van multiplex bevat verschillende woorden uit hun werk The Dirty Words Pictures, 1977 en was slechts korte tijd beschikbaar tijdens hun show.
Gilbert & George (1943/1942)