Gio Ponti (1891-1979), een pennenbak in beperkte oplage voor de Bijenkorf
De rechthoekige keramische tegel met polychroom glazuur aan de bovenkant in messing montuur. In oplage vervaardigd voor medewerkers ter gelegenheid van de opening van het filiaal in Eindhoven ontworpen door Ponti. Gemerkt en gedateerd langs de zijkant.
1969, Italië
Ca. 3 x 20 x 6 cm
1969, Italië
Ca. 3 x 20 x 6 cm