Gio Ponti (1891-1979), een pennenbak in beperkte oplage voor de Bijenkorf

De rechthoekige keramische tegel met polychroom glazuur aan de bovenkant in messing montuur. In oplage vervaardigd voor medewerkers ter gelegenheid van de opening van het filiaal in Eindhoven ontworpen door Ponti. Gemerkt en gedateerd langs de zijkant.

1969, Italië

Ca. 3 x 20 x 6 cm

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

1969, Italië

Ca. 3 x 20 x 6 cm

25 Mar 2024
Netherlands, Hague