LOT 62

Gisbert Combaz (1869-1941)

"Argo" à la Toison d'Or
Lithographie en rouge.
Monogrammée dans la planche.
Lithografie in rood. Gemonogrammeerd in de plaat.
42 x 32 cm

Bibliographie/Bibliografie:
Jane Block, Gisbert Combaz, Pandora, 1999, p. 56 n°64 et pp. 124-125
Jane Block, Homage to Brussels: The Art of Belgian Posters (1895-1915), Published by The Jane Voorhees Zimmerli Art Museum, Rutgers, The State University of New Jersey, New Brunswick, NJ, 1992, p. 59.

Provenance/Herkomst:
Ancienne collection Wittamer - De Camps
Collection privée/Privé collectie

24 Nov 2019

"Argo" à la Toison d'Or
Lithographie en rouge.
Monogrammée dans la planche.
42 x 32 cm

Bibliographie/Bibliografie:

Provenance/Herkomst:

24 Nov 2019