Gisbert Combaz (1869-1941)
"Argo" à la Toison d'Or
Lithographie en rouge.
Monogrammée dans la planche.
Lithografie in rood. Gemonogrammeerd in de plaat.
42 x 32 cm
Bibliographie/Bibliografie:
Jane Block, Gisbert Combaz, Pandora, 1999, p. 56 n°64 et pp. 124-125
Jane Block, Homage to Brussels: The Art of Belgian Posters (1895-1915), Published by The Jane Voorhees Zimmerli Art Museum, Rutgers, The State University of New Jersey, New Brunswick, NJ, 1992, p. 59.
Provenance/Herkomst:
Ancienne collection Wittamer - De Camps
Collection privée/Privé collectie
"Argo" à la Toison d'Or
Lithographie en rouge.
Monogrammée dans la planche.
42 x 32 cm
Bibliographie/Bibliografie:
Provenance/Herkomst: