Göran Wärff Skål Glas Kosta Boda 1900-tal
Göran Wärff 1933-2022 Skål i glas. Signerad: Kosta Boda Atelje 162875008Diameter: 22,5 cm Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, repor, inga övriga anmärkningar ----------------------Göran Wärff Bowl Glass Kosta Boda 20th centuryGöran Wärff 1933-2022Bowl made of glass. Signed: Kosta Boda Atelje 162875008Height: 22.5 cmCondition report: Minor age-based wear, scratches, no other remarks