LOT 557

Gordon House (1932-2004) (3x)

'Multi Screen', 'Brown Matrice' en 'Red Matrice', alle in podlood gesigneerd en gedateerd '67 en '69, 3 zeefdrukken, genummerd: 1/150, 2/75, en 35/75, 51x51 cm.

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag